Sleva!

 3608.33  1695.34

Detailní popis produktu Levá rohová pohovka Moghan od značky Micadonizaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s bouclé ča…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994343 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Levá rohová pohovka Moghan od značky Micadonizaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s bouclé čalouněním abukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže. Čalounění je zhotoveno ze strukturované tkaniny s kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlnélůžko pro vaši nečekanou návštěvu.Sezení je vhodné pro čtyři osoby a jedoplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení. Pohovka Moghan je k dispozicivneutrálních tónech, díky kterým snadno zapadne do vašeho interiéru.
Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléháindividuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.
Pozor!Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění,neváhejte nás kontaktovat.
Tip:
Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Bouclé Rohová Rozkládací Pohovka Micadoni Moghan 241 Cm, Levá“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: