Sleva!

 3931.36  1764.07

Detailní popis produktu Rohová pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu.Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobná pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994418 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Rohová pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu.Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobná pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze ztkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Navíc nese certifikát Oeko-Tex®. Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast ksedáku, který lze snadno rozložit a během okamžiku proměnit v pohodlné lůžko pro hosty. Pohovka Gobi je obohacena polštáři, které dodávají celku elegantní charakter.
Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléháindividuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.
Pozor!Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění,neváhejte nás kontaktovat.
Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Koženková Rohová Rozkládací Pohovka Micadoni Gobi 240 Cm, Levá“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: