Sleva!

 4032.16  1809.89

Detailní popis produktu Sametové jídelní židle Ceraod značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc! Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněním sprošívanými detaily na zádové opěrce. Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která po…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994476 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Sametové jídelní židle Ceraod značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc! Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněním sprošívanými detaily na zádové opěrce. Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která poskytuje kvalitní stabilitu.
Kolekce Cera je nabízena vřadě barevných provedení
, díky kterým si můžete vybrat tu pravou do vašeho interiéru.
Tip k čištění:Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Sametová Jídelní Židle Micadoni Cera“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: