Sleva!

 3505.23  1924.44

Detailní popis produktu Pokud vás přitahuje moderní a vkusný design, jídelní židle Gundi od značky MICADONI je tou pravou volbou!Příjemné sametové čalounění sdecentním vzorem je podtrženo zlatě lakovanou podnoží,díky které …

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994482 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Pokud vás přitahuje moderní a vkusný design, jídelní židle Gundi od značky MICADONI je tou pravou volbou!Příjemné sametové čalounění sdecentním vzorem je podtrženo zlatě lakovanou podnoží,díky které se židle stává neobyčejným prvkem, který je ideální volbou do každého bytu nebo veřejného komerčního prostoru. Kolekce Gundi je vnabídce vřadě barevném provedení, kdy potěší nejen příznivce minimalismu ale i uživatele hledající živější odstíny.
Tip k čištění:Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Sametová Jídelní Židle Micadoni Gundi“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: