Sleva!

 3848.88  1580.79

Detailní popis produktu Nadčasovájídelní židle MICADONI NISSIzaujme svým elegantním designem. Příjemné sametové čalounění v béžové barvě vytváří v k…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994509 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Nadčasovájídelní židle MICADONI NISSIzaujme svým elegantním designem. Příjemné sametové čalounění v béžové barvě vytváří v kombinaci s černě lakovanou bukovou podnoží atraktivní kontrast, díky čemuž je tato židle originálnímkouskem nábytku. Díky zaoblenému opěradlu získáte maximální komfort a prožitek z posezení. Na efektivnosti přidá elegantní prošívání na opěradlu. Židle zaujme skvělé místo v klasických i moderních interiérech.
Tip k čištění:Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Sametová Jídelní Židle Micadoni Nissi“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: