Sleva!

 4636.98  1993.17

Detailní popis produktu Najít pohovku, které je elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB989518 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Najít pohovku, které je elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující sčerně lakovaná podnoža sametové čalounění,udržuje design svěží. Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložita vytvořit tak lůžkopro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.
Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Béžová Sametová Rohová Rozkládací Pohovka Micadoni Leona 225 Cm S Černou Podnoží, Pravá“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: