Sleva!

 2927.90  1603.70

Detailní popis produktu Stylová vitrínaAvon od značky Woodman je designovým doplňkemnejen do obývacích pokojů, kteránabízí velké množství úložného prostoru. Korpus vitríny z dřevotřísky potažený dýhou v dubovém dekoru vyplňují modře lakované police…

Skladem

Katalogové číslo: UG.850-EB994084 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Detailní popis produktu
Stylová vitrínaAvon od značky Woodman je designovým doplňkemnejen do obývacích pokojů, kteránabízí velké množství úložného prostoru. Korpus vitríny z dřevotřísky potažený dýhou v dubovém dekoru vyplňují modře lakované police a prosklenádvířka dodávají celkovému vzhledu šmrnc a vzdušnost. Vitrína je posazena na podnoží z masivního dubového dřeva a tím je zajištěna perfektní stabilita. Navíc disponuje s různě velikými policemi, které poskytují úložnýprostorpro uložení nejen knih, alenejrůznějších dekorací. Pokud toužíte postylové, prostorné a kvalitníknihovně, či vitríně, pak je Avon tou správnou volbou.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Modrá Dubová Prosklená Vitrína Woodman Avon 88 X 40 Cm“

  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1800 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: